OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.04.2022 r.

 • Bardzo dziękuję wszystkim za liczny udział w Drodze Krzyżowej ulicami Polanki. Szczególnie dziękuję Straży Pożarnej z Polanki, tym którzy przygotowali stacje, nieśli krzyż, pochodnie, nagłośnienie, panu organiście i panu kościelnemu.
 • Bardzo dziękuję wszystkich, którzy podzielili się produktami spożywczymi z potrzebującymi i samotnymi. Dziękuję właścicielom wszystkich czterech sklepów w Polance za umożliwienie zbiórki żywności. Dziękuję paniom z Zespołu Charytatywnego, za zrobienie i dostarczenie paczek świątecznych. Zrobiono i dostarczono 26 paczek.
 • Plan Liturgii Wielkiego Tygodnia jest wywieszony w gablocie, na stronie internetowej naszej parafii, a także jest wydrukowany i do zabrania na parapetach okiennych przy wyjściu z kościoła.
 • Kancelaria parafialna czynna tylko w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.
 • Spowiedź święta w Wielkim Tygodniu według wyznaczonych godzin.
 • Główne Nabożeństwa podczas Triduum Paschalnego w czwartek, piątek i sobotę będą o godz. 18.00
 • W Wielki Piątek obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych i post ścisły.
 • Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę przed kościołem.
 • Procesja Rezurekcyjna będzie w niedzielę rano o godz. 6.00. Śpiewając pieśni wielkanocne trzy razy obejdziemy kościół dziękując Bogu za cud Zmartwychwstania. Po procesji będzie Msza święta. Kolejne Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania, o godz. 9.00, 10.30, 16.00.
 • Niedziela Zmartwychwstania, to trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona jest na inwestycje w kościele.
 • W drugi dzień świąt – w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą o 7.30, 9.00, 10.30, 16.00.
 • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas VII zapraszam na spotkanie w środę po świętach 20 kwietnia, o godz. 16.30 w salce.
 • Krąg Biblijny będzie w środę 27 kwietnia, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Nadal będziemy czytać i rozważać Księgę Hioba.
 • Życzę wszystkich dobrego tygodnia. Niech Bóg nam błogosławi.