Główna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.07.2022 r.

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych: dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet – o 14.45.
  • W środę o godz. 17.45 Nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa. W środę po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo eucharystyczne. W miesiącach wakacyjnych nie będzie Nabożeństwa Uwielbienia, ale będzie samo błogosławieństwo.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. Podczas adoracji możliwość spowiedzi.
  • W piątek o 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach, a o 18.00 Msza św. za tych Zmarłych.
  • W dniach od 5 do 11 sierpnia wyrusza Krakowska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Grupy z Myślenic i z Trzemeśni zapraszają do udziału – szczegóły na plakatach w gablocie.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. o Boże błogosławieństwo podczas budowy Domu Dziecka dla Sióstr św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. będzie poświęcenie placu budowy. Siostry Babtystynki, bo tak ich potocznie nazywają zostały założone we Włoszech. Zajmują się przede wszystkim dziećmi i młodzieżą. W Polsce siostry mają cztery domy: dwa Rodzinne omy Dziecka, jeden Dom Opieki dla Starszych i jeden Dom dla Studentów. Siostry kupiły działkę w Polance za kościołem, gdzie w sierpniu rozpoczną budowę Rodzinnego Domu Dziecka. Tutaj zostanie przeniesiony ten dom, który siostry prowadzą w Krakowie, gdzie będą mieszkały trzy siostry i około dziesięcioro dzieci. Siostry będą budowały z własnych funduszy, ale w ramach zaproszenia i gościnnego przyjęcia w naszej parafii proponuję, aby składka z przyszłej niedzieli w całości została przekazana siostrą jako dar naszej parafii na początek budowy.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Wszystkim, którzy rozpoczęli wakacje życzę dobrego wypoczynku. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.