OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.07.2024 r.

  • Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Również dzisiaj będą zmiany tajemnic różańcowych: dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet – o 14.45.
  • Od 8 do 27 lipca 2024 r. w naszym kościele będzie zmieniony porządek Mszy św. w dni powszednie. Przez te trzy tygodnie w dni powszednie Msze św. będą w poniedziałki, środy i piątki, o godz. 7.00; we wtorki, czwartki i soboty, o godz. 18.00. W niedzielę bez zmian. Zmiana dotyczy tylko tych trzech tygodni. W tym czasie będę zastępował księdza w Zawadzie, a potem w sierpniu on będzie mnie zastępował.
  • Przez najbliższe trzy tygodnie zmianie ulegają także godziny urzędowania kancelarii: poniedziałek, środa i piątek – od 7.30 – 8.00, wtorek, czwartek i sobota – od 18.30 do 19.00
  • Przez najbliższe trzy tygodnie Adoracja Najświętszego Sakramentu zamiast w piątki będzie w czwartki od 16.00 do 17.55. Podczas adoracji, jak zwykle, możliwość spowiedzi do 17.40.
  • W najbliższy czwartek na zakończenie Adoracji, o 17.45 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia za Zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach. Msza św. za Zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach będzie w piątek o 7.00.
  • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów w Niepokalanowie, Gietrzwałdzie, Stoczku Klasztornym, Głotowie, Świętej Lipce, Skarżysku-Kamiennej oraz na Grunwald – Pole Bitwy – 12, 13 i 14.08.2024 (poniedziałek, wtorek, środa). Zapisy w kancelarii.
  • Jest już Książka (kalendarz) Intencji na 2025 rok. Intencje przyjmowane są w kancelarii w godzinach urzędowania. W niedzielę kancelaria jest nieczynna.
  • Bardzo serdecznie proszę o kolejną pomoc w pracach przy rozbudowie kościoła. Znowu będziemy burzyć – tym razem otwór na klatkę schodową i schody na chór, żeby można było położyć szalunki pod nowe schody. Potrzebne będą przede wszystkim młoty. Zapraszam w środę i czwartek od godz. 8.00.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.