OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2024 r.

 • Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowych: wszystkim, którzy przygotowali salę w strażnicy, liturgię, orkiestrze, wszystkim, którzy przygotowali spotkanie przy stole: rozkładali ławki, parasole, przygotowali grilla, tym którzy gotowali, piekli, posługiwali. Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy zafundowali posiłki. Dziękuję wszystkim za obecność.
 • Krąg Biblijny będzie w poniedziałki 1 i 15 lipca, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Będziemy czytać i rozważać Ewangelię według św. Marka.
 • W najbliższą środę po Mszy św., o godz. 18.00 będzie Nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa.
 • W czwartek, piątek i sobotę będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 17.55. Podczas adoracji będzie możliwość spowiedzi – w czwartek i piątek do 17.40, w sobotę do 16.50.
 • W czwartek o 17.30 będzie Różaniec rodziców w intencji swoich dzieci.
 • W piątek o 17.45 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • W sobotę od 9.00 możliwość odwiedzin chorych. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii.
 • W sobotę o 17.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Za tydzień również – zmiana tajemnic różańcowych: dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet – o 14.45.
 • Od 8 do 27 lipca 2024 r. w naszym kościele będzie zmieniony porządek Mszy św. w dni powszednie. Przez te trzy tygodnie w dni powszednie Msze św. będą w poniedziałki, środy i piątki, o godz. 7.00; we wtorki, czwartki i soboty, o godz. 18.00. W niedzielę bez zmian. Zmiana dotyczy tylko tych trzech tygodni. W tym czasie będę zastępował księdza w Zawadzie, a potem w sierpniu on będzie mnie zastępował.
 • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów w Niepokalanowie, Gietrzwałdzie, Stoczku Klasztornym, Głotowie, Świętej Lipce, Skarżysku-Kamiennej oraz na Grunwald – Pole Bitwy – 12, 13 i 14.08.2024 (poniedziałek, wtorek, środa). Wyjazd 12 sierpnia o 4.00, powrót 14 sierpnia w późnych godzina wieczornych, koszt – 550 zł (w cenie: przejazd autokarem, ubezpieczenie, 2 noclegi, 2 obiadokolacje, 2 śniadania oraz bilet do Muzeum Grunwald).
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary na rozbudowę naszej świątyni złożone podczas odpustu parafialnego. Zebraliśmy 10772 zł. Bóg zapłać.
 • Wszystkim, którzy rozpoczęli wakacje życzę dobrego wypoczynku. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.