OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.04.2023 r.

 • Dzisiaj jest trzecie niedziela miesiąca. Składka w całości będzie przeznaczona na rozbudowę naszego kościoła.
 • Zapraszam na Krąg Biblijny w poniedziałek 22 kwietnia, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Będziemy czytać i rozważać Księgę Wyjścia.
 • W środę 24 kwietnia po Mszy św., o godz. 18.00 będzie Nabożeństwo ku czci św. Jan Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisać na kartkach i wrzucać do skrzynki przy filarze pod chórem
 • W piątek zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. W tym czasie jest także możliwość spowiedzi. Na zakończenie adoracji, o 17.45 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego o pokój w naszych sercach i na świecie.
 • Zapraszam na pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów: Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu (Polskie La Salette), Św. Jana w Dukli, Św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym oraz klasztoru Sióstr Nazaretanek w Komańczy – miejsce internowania bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Wyjazd w sobotę 27 kwietnia 2024 r., o godz. 5.00 sprzed kościoła; powrót w późnych godzinach wieczornych (21-22), koszt – 100 zł. Dzisiaj ostatni dzień zapisów.
 • Osoby, które chcą uczestniczyć w uroczystości beatyfikacji ks. Mariana Rapacza – 15 czerwca 2024 r. w Łagiewnikach proszę by się zgłosiły do kancelarii parafialnej lub zakrystii – potrzebne będą karty wstępu.
 • Ogłaszamy kolejny konkurs parafialny. Tym razem konkurs plastyczny pt. „Kapliczki naszej parafii”. Szczegóły na plakatach.
 • Podobnie, jak w poprzednich latach we wszystkie soboty maja będziemy gromadzić się na Nabożeństwa Majowe o godz. 19.00 przy kapliczkach:
  4 maja – przy kapliczce Matki Bożej Niepokalanej, obok domu p. Wróblewskich, Polanka 24;
  11 maja – przy kapliczce Jezusa Miłosiernego, obok domu p. Święch, Polanka 275;
  18 maja – przy krzyżu na skrzyżowaniu, przy drodze do Zawady;
  25 maja – przy kapliczce Najświętszego Serca Pana Jezusa obok domu p. Szlachetków, Polanka 4.
 • Życzę wszystkim dobrego tygodnia. Niech Bóg nam błogosławi.