OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.04.2024 r.

  • Ze względu na parafialną pielgrzymkę do Lourdes w poniedziałek, 15.04.2024 – Msza św. będzie tylko o 7.00. W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • Parafialna Świetlica im. bł. Carlo Acutisa dla dzieci i młodzieży z naszej parafii czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 18.00. Na świetlicę mogą uczęszczać też młodsze dzieci – od pierwszej klasy szkoły podstawowej. W piątki w ramach świetlicy zapraszam dzieci na naukę języka angielskiego. Jest też możliwość nauki języka niemieckiego.
  • W środę o godz. 17.30 Różaniec, a o 18.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które mamy w sercu zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi. O 17.45 odmówimy Koronka do Bożego Miłosierdzia jako przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.
  • W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 rozpocznie się Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
  • Zapraszam na pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów: Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu (Polskie La Salette), Św. Jana w Dukli, Św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym oraz klasztoru Sióstr Nazaretanek w Komańczy – miejsce internowania bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Wyjazd w sobotę 27 kwietnia 2024 r., o godz. 5.00 sprzed kościoła; powrót w późnych godzinach wieczornych (21-22), koszt – 100 zł, zapisy: w zakrystii lub kancelarii.
  • Osoby, które chcą uczestniczyć w uroczystości beatyfikacji ks. Mariana Rapacza – 15 czerwca 2024 r. w Łagiewnikach proszę by się zgłosiły do kancelarii parafialnej lub zakrystii najpóźniej do piątku 19 kwietnia – potrzebne będą karty wstępu.
  • Za tydzień będzie trzecie niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na rozbudowę naszego kościoła.
  • Niech Chrystus wszystkim błogosławi! Życzę wszystkich dobrego tygodnia.