OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.04.2023 r.

 • Dzisiaj przypada Święto Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 • Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic będzie: dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet o 14.45.
 • Krąg Biblijny będzie w poniedziałek 8 kwietnia, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Nadal będziemy czytać i rozważać Księgę Wyjścia.
 • Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia i rozpoczęcie Duchowej Adopcji Dziecka poczętego w tym roku ze względu na Wielki Tydzień i Oktawę Wielkanocy zostały przeniesione na poniedziałek 8 kwietnia. W poniedziałek na Mszy św., o godz. 18.00 można przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka poczętego. Deklaracje wystawione są na parapetach przy wyjściu z kościoła.
 • Parafialna Świetlica im. bł. Carlo Acutisa dla dzieci i młodzieży z naszej parafii od kwietnia czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 18.00.
 • W tym tygodniu w piątek nie będzie popołudniu Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Msza św. w intencji Zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach będzie w piątek o godz. 7.00.
 • Ze względu na parafialną pielgrzymkę do Lourdes będzie zmiana porządku Mszy świętych i kancelarii: w piątek, 12.04.2024 – Msza św. będzie tylko o 7.00; w sobotę, 13.04.2024 – Msza św. będzie tylko o 18.00; w poniedziałek, 15.04.2024 – Msza św. będzie tylko o 7.00. W te trzy dni kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 • Transfer autokarowy na lotnisko w Balicach dla pielgrzymów do Lourdes będzie w czwartek, 11 kwietnia 2024, o godz. 7.30 sprzed kościoła (a nie o 6.00, jak wcześniej było podane).
 • W dniach 7-8 kwietnia 2024 r. w Sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej odbędzie się peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. Program peregrynacji na plakatach.
 • Po świętach rozpoczęliśmy prace przy rozbudowie kancelarii i magazynu. Jak wcześniej informowałem stara kancelaria została przerobiona na zakrystię dla służby liturgicznej a magazyn na salkę dla dzieci. Rozbudowa chóru rozpocznie się po prymicjach.
 • Życzę wszystkich dobrego tygodnia. Niech Bóg nam błogosławi.