OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.03.2024 r.

• Bardzo dziękuję wszystkim za udział w Triduum Paschalnym, Dziękuję za pomoc przy robieniu „Ciemnicy” i „Grobu”, przy układaniu kwiatów. Dziękuję Służbie Liturgicznej, Scholi młodzieżowej, Strażakom, którzy pełnili wartę przy „Grobie”, tym którzy na procesji nieśli baldachim, panu organiście i panu kościelnemu.
  • Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą o 7.30, 9.00, 10.30, 16.00.
  • W środę, 3 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 będzie Nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa.
  • W czwartek i piątek i sobotę Msze św. o 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez te trzy dni od 16.00 do 17.55. W tym czasie możliwość spowiedzi.
  • W czwartek o 17.30 będzie różaniec rodziców modlących się za swoje dzieci.
  • W piątek na zakończenie adoracji o 17.45 będzie Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę od godz. 9.00 możliwość odwiedzin chorych. Proszę zapisywać chorych na listę w zakrystii.
  • W sobotę o 17.00 będzie Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca, jako wynagrodzenie za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Najpierw odmówimy jedna część Różańca, a potem będzie 15-minutowa Medytacja.
  • Nowenna do Bożego Miłosierdzia będzie codziennie przez cały tydzień według planu podanego na plakatach.
  • W przyszłą niedzielę – 7 kwietnia wypada Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Msze św. o 7.30, 10.30, 16.00. Po każdej Mszy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  • Za tydzień zmiana tajemnic: dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet o 14.45.
  • Krąg Biblijny będzie w poniedziałek 8 kwietnia, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Nadal będziemy czytać i rozważać Księgę Wyjścia.
  • Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia i rozpoczęcie Duchowej Adopcji Dziecka poczętego w tym roku ze względu na Wielki Tydzień i Oktawę Wielkanocy zostały przeniesione na poniedziałek 8 kwietnia.
  • Parafialna Świetlica im. bł. Carlo Acutisa dla dzieci i młodzieży z naszej parafii w tym tygodniu czynna będzie w środę i piątek od 16.00 do 18.00.
  • Niech wiara w Zmartwychwstanie Jezusa przynosi wszystkim trwały pokój; niech umacnia nadzieję i rozpala braterską miłość. Zmartwychwstały Chrystus niech wszystkim błogosławi! Życzę wszystkich dobrego tygodnia.