OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.02.2024 r.

 • Droga Krzyżowa będzie dzisiaj o 11.20, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00.
 • W poniedziałek 26 lutego, o godz. 18.00 w domu parafialnym będzie kolejny Krąg Biblijny. Czytamy Księgę Wyjścia. Zapraszam wszystkich chętnych.
 • W czwartek i piątek i sobotę Msze św. o 7.00 i 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez te trzy dni od 15.00 do 17.00. W tym czasie możliwość spowiedzi.
 • W czwartek o 16.30 będzie różaniec rodziców modlących się za swoje dzieci.
 • W piątek na zakończenie adoracji o 16.45 będzie Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a o 17.30 Droga Krzyżowa.
 • W sobotę od godz. 9.00 możliwość odwiedzin chorych. Proszę zapisywać chorych na listę w zakrystii.
 • W sobotę o 16.00 będzie Nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca, jako wynagrodzenie za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Najpierw odmówimy jedna część Różańca, a potem będzie 15-minutowa Medytacja.
 • Za tydzień zmiana tajemnic: dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet o 14.30.
 • Na parapecie okiennym przy wyjściu z kościoła są do nabycia baranki wielkanocne. Dobrowolne ofiary za baranki proszę wrzucać do skarbonki z napisem „Caritas”. Ofiary te zostaną przeznaczone na pomoc osobom potrzebującym.
 • Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym – „Droga Krzyżowa”. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy wykonają formę przestrzenną jednej z czternastu stacji Drogi Krzyżowej. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Termin oddawania prac – 17.03.2024 r.
 • Od 26 lutego, czyli od poniedziałku po feriach w salce domu parafialnego rozpocznie swoją działalność Parafialna Świetlica im. bł. Carlo Acutisa dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Szczegóły dostępne w Regulaminie Świetlicy.
 • Zapraszam na pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów w Szczyrku i Rychwałdzie. Wyjazd w sobotę 16 marca 2024 r., o godz. 6.00 sprzed kościoła; powrót: ok. 17.00; koszt: 50 zł, zapisy: w zakrystii lub kancelarii.
 • Nasza parafia otrzymała relikwie bł. Carla Acutisa. Uroczyste wprowadzenie relikwii do kościoła będzie podczas rekolekcji w niedzielę 17 marca 2024 r. o 10.30.
 • W zeszłą niedzielę podczas składki na inwestycje zebrano 6133 zł. Bóg zapłać.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i świadectwo Waszej wiary.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.