OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.01.2024 r.

 • Dzisiaj przypada Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam wszystkich do systematycznego Czytania Pisma Świętego.
 • Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 • Dzisiaj jest trzecia niedzielą miesiąca. Przedstawiciele Rady Parafialnej dzisiaj od godz. 13.00 przejdą po domach zbierając do puszek ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła. Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, życzliwość i ofiarność.
 • W poniedziałek 22 stycznia, o godz. 18.00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Rozpoczynamy czytać Księgę Wyjścia. Zapraszam wszystkich chętnych.
 • W środę, 24 stycznia po Mszy św. wieczornej będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
 • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00. Na zakończenie Adoracji, o 16.45 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia o pokój w naszych sercach i na świecie.
 • Za tydzień, w niedzielę 28 stycznia zapraszam na wspólne kolędowanie wraz z męskim chórem „Stronianie”. Kolędowanie będzie podczas Mszy św. o godz. 10.30 oraz po Mszy św.
 • Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Polance zapraszają na Jasełka do Strażnicy OSP w Polsce 28 stycznia na godz.17.30.
 • Od minionego czwartku dzwon przy naszym kościele dzwoni o godz. 12.00 wzywając do modlitwy „Anioł Pański”.
 • Od niedzieli 28 stycznia będzie Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Nabożeństwo to ma charakter pokutny i ekspiacyjny. Jest wynagrodzeniem Bogu za grzechy nasze i całego świata. Przez 3 kolejne niedziele Najświętszy Sakrament będzie wystawiony po każdej Mszy św. do rozpoczęcia następnej, aż do godz. 18.00.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.