OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.01.2024 r.

 • Dziękuję wszystkim, którzy otworzyli drzwi swoich domów podczas kolędy, prosząc o Boże błogosławieństwo w nowym roku. Odwiedziłem 292 domy, to jest ok. 80 % wszystkich domów. Dziękuję za życzliwe przyjęcie, serdeczne spotkania, za wszelkie dobro i ofiary. Część z tych ofiar została przekazana do Kurii, na pomoc dla księży chorych, na Seminarium Duchowne i dla misjonarzy. Niech bóg błogosławi i strzeże waszych domów.
 • W środę o godz. 16.30 Różaniec, a o 17.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które mamy w sercu zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
 • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00. Na zakończenie Adoracji, o 16.45 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia jako przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.
 • W najbliższy piątek, 19 stycznia zapraszam na kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 17.00 będzie Msza św. z kazaniem, po Mszy św. rozpocznie się Uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
 • Wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszam na pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów – w niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o 10.30 w zakrystii.
 • Za tydzień 21 stycznia będzie trzecia niedzielą miesiąca. Zamiast składki inwestycyjnej Rada Parafialna przejdzie po domach zbierając do puszek ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła. Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, życzliwość i ofiarność.
 • Za tydzień, w niedzielę 21 stycznia zapraszam na wspólne kolędowania – tak zwaną Adorację Żłóbka. Kolędowanie poprowadzi Schola naszej parafii. Kolędowanie będzie po Mszy św. o godz. 10.30.
 • Msza św. od pana organisty za wszystkich parafian w podziękowaniu za serdeczne przyjęcie z opłatkami będzie odprawiona 21 stycznia, o godz. 16.00.
 • Zainstalowaliśmy w naszym kościele nowy konfesjonał zamykany. W najbliższy piątek podczas Mszy św. o godz. 17.00 będzie obrzęd pobłogosławienia konfesjonału. Wszystko po to, aby każdy z nas miał jak najlepszy komfort i dyskrecję podczas spowiedzi.
 • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym‚ „Nazaret” z Myślenic zaprasza do Sanktuarium NNMP w Myślenicach na Rekolekcje Ewangelizacyjne. To czas, który może zmienić nasze życie, pogłębić naszą wiarę, przybliżyć do Boga. Rozpoczęcie 22.01.2024, o godz. 18.00. Poprowadzi je O. Krystian Jucha. Szczegóły na plakatach.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.