OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.01.2024 r.

• Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego i pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Dzisiaj popołudniu zapraszam na zmianę tajemnic różańcowych – mężczyzn o godz. 14.00; kobiety o godz. 14.45.
  • W tym tygodniu kończy się wizyta duszpasterska. Jeżeli ktoś jeszcze sobie życzy odwiedzin kolędowych, to proszę zgłosić się dzisiaj po Mszy św. w zakrystii.
  • W poniedziałek, 8 stycznia, o godz. 18.00 będzie spotkanie Kręgu Biblijnego w domu parafialnym. Zapraszam wszystkich chętnych.
  • Od jutra kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W naszej polskiej tradycji kolędy, choinki i szopka pozostają do 2 lutego.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00. O 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 17.00 Msza św. w intencji zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach Rocznych.
  • Spotkanie Rady Parafialnej będzie w sobotę, 13 stycznia o godzinie 18.00 w domu parafialnym.
  • Wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszam na pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów – w niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o 10.30 w zakrystii.
  • Bardzo dziękuję Zespołowi Charytatywnemu i wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Balu Sylwestrowego. Dziękuję za bezpłatne udostępnienie nam Strażnicy. Bóg zapłać.