OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.12.2023 r.

• Dzisiaj wieczorem wszyscy zasiądziemy do stołu wigilijnego. Pamiętajmy o tradycyjnej Wieczerzy Wigilijnej z modlitwą, czytaniem fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Pańskim, łamaniu opłatkiem i wspólnym kolędowaniu.
  • Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy robieniu szopki i ubieraniu choinek. Dziękuję wszystkim, którzy okazali swoją życzliwość i pomoc.
  • Zapraszam wszystkich na Mszę św. Pasterkę – o północy z 24 na 25 grudnia.
  • W poniedziałek – Boże Narodzenie, wtorek – Święto św. Szczepana, niedzielę – 31 grudnia oraz poniedziałek – Nowy Rok Msze św. w naszym kościele będą o 7.30, 9.00, 10.30, 16.00.
  • W Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika na każdej Mszy św. będzie pobłogosławienie owsa
  • W środę święto św. Jana, ewangelisty. Na Mszy św. o godz. 17.00 będzie poświęcenie wina.
  • Od środy rozpoczyna się wizyta duszpasterska. Kolęda każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.00. Plan Kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  • W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00. Na zakończenie adoracji o 16.45 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia o pokój na świecie.
  • W przyszłą niedzielę 31 grudnia na zakończenie roku kalendarzowego o 15.30 odśpiewamy uroczyste Nieszpory i Suplikacje. Na wszystkich Mszach św. zaśpiewamy hymn Ciebie Boga wysławiamy.
  • Zapraszam na Bal Sylwestrowy do OSP w Polance – są jeszcze wolne miejsca. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na otworzenie świetlicy dla dzieci w domu parafialnym w Polance. Szczegóły dotyczące balu na plakatach.
  • W zeszłą niedzielę na rozbudowę naszego kościoła zebraliśmy 6130 zł.
  • Życzę radosnego świętowania. Niech Bóg wszystkich darzy pokojem, a Jego błogosławieństwo niech nam towarzyszy każdego dnia naszego życia.