OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.12.2023 r.

 • Dzisiaj przedstawiciele klubu sportowego LKS Staw Polanka będą roznosić kalendarze na rok 2024. Środki w całości zostaną przeznaczone na utrzymanie klubu. Zarząd LKS STAW Polanka dziękuje wszystkim za wsparcie. Roraty w naszym kościele są w dni powszednie od poniedziałku do soboty, o godz. 17.00.
 • W piątek od 15.00 do 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia jako przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.
 • Zapraszam na kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie w piątek 15 grudnia 2023 r. O godz. 17.00 będą Roraty, po Mszy św. rozpocznie się Uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
 • Od soboty 16 grudnia rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus. Nowenna będzie codziennie po Roratach, a w niedzielę po Mszy św. o 7.30.
 • Na parapecie przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece Caritas. Jest to nasza pomoc dla potrzebujących. Za świece składamy dobrowolną ofiarę do skarbonki z napisem CARITAS.
 • Do piątku 15 grudnia zbieramy produkty spożywcze dla osób potrzebujących i samotnych z naszej parafii. Produkty można składać we wszystkich trzech sklepach w Polance, a także do kosza, który jest wystawiony w kościele. Przygotowaniem paczek dla potrzepujących zajmuje się Zespół Charytatywny naszej parafii.
 • Dzisiaj ostatni dzień oddawania prac w konkursie plastycznym – „Baranki do szopki”. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród będzie w niedzielę 17 grudnia 2023 r., po Mszy św. o godz. 10.30.
 • Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny, składając przy tej okazji świąteczne życzenia. Można także podejść do pana organisty po każdej niedzielnej Mszy. Serdecznie dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość.
 • Zespół Charytatywny działający przy naszej parafii podjął się zadania zorganizowania Balu Sylwestrowego w OSP Polanka. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na otworzenie świetlicy dla dzieci w domu parafialnym w Polance. Szczegóły dotyczące balu na plakatach.
 • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na rozbudowę naszego kościoła.
 • W niedzielę 17 grudnia druhny i druhowie z OSP Polanka odwiedzą mieszkańców Polanki z życzeniami świątecznymi i kalendarzami na rok 2024. Strażacy dziękują za wsparcie.
 • Od poniedziałku 18 grudnia do soboty 23 grudnia spowiedź adwentowa będzie poszerzona. Plan spowiedzi wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.