OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.11.2023 r.

 • Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu – Litania do NSPJ i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego NSPJ.
 • Dzisiaj o 15.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
 • W poniedziałek, 27 listopada, o godz. 18.00 będzie spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych.
 • W czwartek, piątek i sobotę Msze św. będą o 7.00 i 17.00, a od 15.00 do 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie możliwość spowiedzi. W pozostałe dni tygodnia spowiedź jest 30 minut przed każdą Mszą św.
 • W czwartek 30 listopada o godz. 16.30 Różaniec Rodziców modlących się za swoje dzieci, a o 17.00 Msza św. w intencji dzieci objętych modlitwą.
 • W piątek na zakończenie Adoracji o 16.45 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • W sobotę od 9.00 odwiedziny chorych. Proszę o zgłaszanie chorych w zakrystii.
 • W sobotę o 16.00 – Nabożeństwo wynagradzające grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Najpierw odmówimy część różańca, a potem będzie 15 minutowa medytacja.
 • W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Bożego Narodzenia.
 • Roraty w naszym kościele będą w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Już dzisiaj zachęcam do przygotowania lampionów.
 • Od przyszłej niedzieli na parapecie przy wyjściu z kościoła będą do nabycia świece Caritas. Jest to nasza pomoc dla potrzebujących. Za świece składamy dobrowolną ofiarę do skarbonki z napisem CARITAS.
 • Od przyszłej niedzieli, 3 grudnia do piątku 15 grudnia zbieramy produkty spożywcze dla osób potrzebujących i samotnych z naszej parafii. Produkty można składać we wszystkich trzech sklepach w Polance, a także w kościele. Przygotowaniem paczek dla potrzepujących zajmuje się Zespół Charytatywny naszej parafii.
 • W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych: dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet o 14.45.
 • Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny, składając przy tej okazji świąteczne życzenia. Można także podejść do pana organisty po każdej niedzielnej Mszy. Serdecznie dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość.
 • Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym – „Baranki do szopki”. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy wykonają figurę baranka, owieczki lub kozy, którą można postawić w szopce. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Termin oddawania prac – 10.12.2023 r.
 • Zespół Charytatywny działający przy naszej parafii podjął się zadania zorganizowania Balu Sylwestrowego w OSP Polanka. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na otworzenie świetlicy dla dzieci w domu parafialnym w Polance. Szczegóły dotyczące balu na plakatach.
 • W zeszłą niedzielę na rozbudowę naszego kościoła zebrano 6074 zł, na Światowy Dzień Ubogich do puszki 740 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i za waszą ogromną życzliwość.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.