OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.11.2023 r.

 • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona jest na rozbudowę naszego kościoła. Bóg zapłać.
 • Dzisiaj już po raz 7 obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. W związku z tym chcemy włączyć się do pomocy na rzecz ubogich. Do puszki z napisem Caritas, przy wyjściu z kościoła można składać dobrowolne ofiary na ten cel.
 • Dzisiaj o 15.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
 • Najbliższe spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w poniedziałek 27 listopada, o godz. 18.00.
 • W piątek będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00 (w tym czasie możliwość spowiedzi do godz. 16.40).
 • W piątek o godz. 16.45 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych.
 • W piątek, 24 listopada po Mszy św. wieczornej będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
 • W Strażnicy w Polance trwa mikołajkowa zbiórka prezentów dla dzieci przebywających w szpitalach. Jeszcze tylko w poniedziałek 20 i środę 22 listopada w godzinach od 19.00 do 20.00 można przynieść prezenty. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.
 • Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny, składając przy tej okazji świąteczne życzenia. Można także podejść do pana organisty po każdej niedzielnej Mszy. Serdecznie dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość.
 • Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym – „Baranki do szopki”. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy wykonają figurę baranka, owieczki lub kozy, którą można postawić w szopce. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Termin oddawania prac – 10.12.2023 r.
 • Zespół Charytatywny działający przy naszej parafii podjął się zadania zorganizowania Balu Sylwestrowego w OSP Polanka. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na otworzenie świetlicy dla dzieci w domu parafialnym w Polance. Szczegóły dotyczące balu na plakatach.
 • Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odmówimy litania do NSPJ i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego NSPJ.
 • Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek: 17.40 – 18.00 i w sobotę: 7.30 – 8.00.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.