OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.11.2023 r.

 • Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie poświęcenie opłatków. Od najbliższego tygodnia pan organista będzie roznosił poświęcone opłatki na stół wigilijny, składając przy tej okazji świąteczne życzenia. Można także podejść do pana organisty po każdej niedzielnej Mszy. Serdecznie dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość.
 • Dzisiaj o 15.30 będzie Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
 • W poniedziałek o godz. 18.00 będzie spotkanie Rady Parafialnej.
 • W najbliższą środę o godz. 16.30 będzie Różaniec, i o 17.00 Msza święta – o trwałość małżeństw i świętość rodzin a także we wszystkich intencjach, które mamy w sercu zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
 • W piątek będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.15.00 do 17.00 (w tym czasie możliwość spowiedzi do godz. 16.40).
 • W piątek o godz. 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych.
 • W najbliższy piątek, 17 listopada zapraszam na kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 17.00 będzie Msza św. z kazaniem, po Mszy św. rozpocznie się Uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
 • W niedzielę 19 listopada już po raz 7 będziemy obchodzić Światowy Dzień ubogich. W związku z tym chcemy włączyć się do pomocy na rzecz ubogich. Do puszki z napisem Caritas, przy wyjściu z kościoła można składać dobrowolne ofiary na ten cel.
 • Również za tydzień wypada trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona będzie na rozbudowę naszego kościoła. Bóg zapłać.
 • Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym – „Baranki do szopki”. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy wykonają figurę baranka, którą można postawić w szopce. Szczegóły w folderach z ogłoszeniami, na stronie internetowej parafii oraz na plakatach. Termin oddawania prac – 10.12.2023 r.
 • Zespół Charytatywny działający przy naszej parafii podjął się zadania zorganizowania Balu Sylwestrowego w OSP Polanka. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na otworzenie świetlicy dla dzieci w domu parafialnym w Polance. Szczegóły dotyczące balu na plakatach.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.