OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.11.2023 r.

 • Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Również dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych: dla mężczyzn o godz. 14.00, zaś dla kobiet o godz. 14.45.
 • Bardzo dziękuję za waszą pamięć o zmarłych, za wszystkie ofiary składane na wypominki. W każdy drugi piątek miesiąca będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. za tych zmarłych, a w każdą niedzielę czytamy wypominki i odmawiamy litanię za zmarłych poleconych Bogu w wypominkach.
 • Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe za zmarłych we wszystkie niedziele listopada o godz. 15.30.
 • W poniedziałek 6 listopada o godz. 18.00 zapraszam na kolejny Krąg Biblijny.
 • W piątek będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.15.00 do 17.00 (w tym czasie możliwość spowiedzi do godz. 16.40).
 • W piątek o godz. 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. o godz.17.00 w intencji zmarłych poleconych Bogu w wypominkach rocznych.
 • W sobotę 11 listopada – Święto Niepodległości. O godz. 9.00 będzie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.
 • Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek 13 listopada o godz. 18.00 w domu parafialnym.
 • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Lourdes we Francji w dniach od 11 do 15 kwietnia 2024 roku. Szczegóły pielgrzymki w folderach z ogłoszeniami, na stronie internetowej parafii i na plakatach.
 • Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie „Tajemnice różańcowe”. Wpłynęło 31 prac. Nagrodzone zostały następujące osoby: Jan Choma z rodzicami, Julia Lenart, Gabriela Łętocha, Nikola Chlebda, Roksana Kutrzeba oraz Lucyna Bargiel.
 • Bardzo dziękuję dzieciom za liczny udział w nabożeństwach różańcowych. 23 dzieci było prawie na wszystkich nabożeństwach (29-31 razy). Kolejne 20 dzieci uczestniczyło w więcej niż połowie nabożeństw (ponad 15 razy).
 • Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym – „Baranki do szopki”. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy wykonają figurę baranka, którą można postawić w szopce. Szczegóły w folderach z ogłoszeniami, na stronie internetowej parafii oraz na plakatach. Termin oddawania prac – 10.12.2023 r.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.