OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.10.2023 r.

  • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
  • Po każdej Mszy św. do puszek są zbierane ofiary na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Są to stypendia dla zdolnej, niezamożnej młodzieży z małych miejscowości w Polsce.
  • W poniedziałek, 16 października, o godz. 18.00 będzie kolejny Krąg Biblijny. Czytamy Księgę Rodzaju. Zapraszam wszystkich chętnych.
  • W najbliższą środę o godz. 16.30 będzie Różaniec, a o 17.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie te, które mamy w sercu zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W piątek, 20 października po Mszy św. o godz. 17.00 będzie Uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym. Całość potrwa mniej więcej do godz. 19.00.
  • Wypominki listopadowe i roczne można składać w zakrystii i kancelarii.
  • Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym – „Tajemnice różańcowe”. Praca konkursowa – to praca plastyczna (obraz) przedstawiająca jedną z 20 tajemnic różańcowych. Termin oddawania prac – 22 X 2023 r. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.