OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.09.2023 r.

 • Bardzo dziękuję przedstawicielom parafii za przygotowanie w zeszłą niedzielę wieńca dożynkowego, kosza z darami i chleba. Bóg zapłać.
 • Dzisiaj przed kościołem trwa zbiórka do puszek na rozbudowę trybun KS STAW POLANKA. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
 • Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych: dla mężczyzn o godz. 14.00; dla kobiet o godz. 14.45.
 • Dzisiaj o 15.30 przed Najświętszym Sakramentem zaśpiewamy Koronkę Uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów. Tak będzie we wszystkie niedziele września.
 • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w poniedziałek 4 września. O godz. 9.00 będzie Msza św. w intencji dzieci, rodziców, nauczycieli, dyrekcji i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej w Polance.
 • Jutro, w poniedziałek 4 września o godz. 19.00 będzie spotkanie Kręgu Biblijnego. Czytamy Księgę Rodzaju. Zapraszam wszystkich chętnych.
 • W środę 6 września po Mszy św. o godz. 18.00 będzie Nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa.
 • Spotkanie Rady Parafialnej będzie w środę, 6 września, o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 • W tym roku Uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym będą w trzecie piątki miesiąca po Mszy św. wieczornej. Najbliższe będzie wyjątkowo w czwarty piątek – 22 września.
 • W piątek, 8 września Święto Narodzenia NMP. W tym dniu będziemy gościć w naszym kościele relikwie bł. Carlo Acutisa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Na każdej Mszy będzie poświęcenie ziarna przeznaczonego do siewu, a po Mszach św. ucałowanie relikwii. O godz. 15.00 na nabożeństwo zapraszam dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej w Polance. Od 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.30 film o bł. Carlo Acutisie. Na Mszy św. o 18.00 będziemy modlić się w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.
 • Msza św. za zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach będzie w piątek o godz. 7.00.
 • W sobotę, 9 września o godz. 6.00 sprzed kościoła wyjeżdża pielgrzymka autokarowa z Polanki do Sanktuariów: Grobu Pańskiego w Miechowie, Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie, Krwi Chrystusa w Częstochowie, Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Powrót w godzinach wieczornych. Wolnych miejsc już nie ma.
 • Zapraszamy na pierwsze spotkanie wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów będzie w niedzielę 10 września o godz. 11.20 w kościele.
 • W niedzielę 10 września 2023 roku w Markowej będzie miała miejsce beatyfikacja Rodziny Ulmów, która za pomoc Żydom podczas II Wojny Światowej poniosła śmierć męczeńską.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.