OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.01.2023 r.

  • W poniedziałek, 23 stycznia po Mszy św. wieczornej będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00. Na zakończenie Adoracji, o 16.45 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia o pokój na świecie.
  • Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Polance zapraszają wszystkich na Jasełka – w najbliższy piątek, 27 stycznia, o godz. 18.15 w budynku OSP.
  • Są jeszcze wolne fragmenty Ewangelii wg św. Marka do przepisania w konkursie – „Przepisujemy Ewangelię”. Do wzięcia udziału w konkursie zapraszam także młodzież i dorosłych. Udział w konkursie należy zgłosić w zakrystii lub kancelarii i tam otrzymamy wyznaczony fragment Ewangelii, schemat i papier do przepisania. TERMIN ODDAWANIA PRAC – 19 II 2023 r. Regulamin Konkursu dostępny: www. parafiapolanka.pl
  • Podczas ferii zimowych odbędą się bezpłatne warsztaty biblijne dla dzieci z klas III, IV i V – poniedziałek, 30 I, wtorek 31 I i środa 1 II w godzinach od 9.30 do 1300 w salce w domu parafialnym. Szczegóły na plakatach. Zapisy u siostry katechetki przez Librusa, albo w szkole na religii. Liczba miejsc ograniczona.
  • W środę 1 lutego kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Uwielbienie rozpoczyna się po Mszy św. wieczornej ok. 17.40 i zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
  • W zeszłą niedzielę Rada Parafialna zebrała na sprzątanie i kwiaty do kościoła 24217 zł. Bardzo dziękuję wszystkim za życzliwość i ofiarność.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.