OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.01.2023 r.

  • Dzisiaj jest trzecia niedzielą miesiąca. Przedstawiciele Rady Parafialnej dzisiaj przejdą po domach zbierając do puszek ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła. Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, życzliwość i ofiarność.
  • Dziękuję wszystkim, którzy otworzyli drzwi swoich domów podczas kolędy, prosząc o Boże błogosławieństwo w nowym roku. Odwiedziłem 277 domów, to jest 80 % wszystkich domów. Dziękuję za życzliwe przyjęcie, serdeczne spotkania, za wszelkie dobro i ofiary. Niech bóg błogosławi i strzeże waszych domów.
  • W poniedziałek 16 stycznia, o godz. 18.00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych.
  • W środę o godz. 16.30 Różaniec, a o 17.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które mamy w sercu zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00. Na zakończenie Adoracji, o 16.45 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Za tydzień, w niedzielę 22 stycznia zapraszam na wspólne kolędowania – tak zwaną Adorację Żłóbka. Kolędowanie poprowadzi Schola dziecięco-młodzieżowa naszej parafii. Kolędowanie będzie po Mszy św. o godz. 10.30.
  • Wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszam na pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów – w niedzielę 22 stycznia po wspólnym kolędowaniu – ok 11.45 w zakrystii.
  • Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym konkursie – „Przepisujemy Ewangelię”. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Według podanego schematu należy przepisać wyznaczony tekst. Tekst musi być przepisany ręcznie. Udział w konkursie należy zgłosić w zakrystii lub kancelarii i tam otrzymamy wyznaczony fragment Ewangelii, regulamin, schemat i papier do przepisania. TERMIN ODDAWANIA PRAC – 19 II 2023 r. Regulamin Konkursu dostępny: www. parafiapolanka.pl
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.