OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.10.2022 r.

 • Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Dzisiaj popołudniu będzie zmiana tajemnic różańcowych – dla mężczyzn o godz. 14.00; dla kobiet o godz. 14.45.
 • Od 1 października do 31 marca Msze św. wieczorne w dni powszednie będą odprawiane o godz. 17.00.
 • Wraz ze zmianą godziny Mszy św. wieczornej przesuwa się także godzina urzędowania kancelarii parafialnej. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 • W poniedziałek, 3 października, o godz. 18.00 kolejny Krąg Biblijny. Na życzenie uczestników Krąg Biblijny będzie dwa razy w miesiącu – w pierwsze i trzecie poniedziałki.
 • We wtorki i czwartki przez cały październik będą dodatkowe Msze św. o 17.00.
 • Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele będą odprawiane: w dni powszednie o 16.30, a w niedzielę o 15.30. Dzieci po każdym nabożeństwie będą otrzymywały po dwa paciorki różańcowe. Nagrodę otrzymają ci, którym uda się zrobić różaniec (59 paciorków), nagrody pocieszenia będą także za każdy zrobiony dziesiątek.
 • Zapraszam na kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie w środę 5 października. O 16.30 będzie Nabożeństwo Różańcowe, o godz. 17.00 będzie Msza św. z kazaniem, po Mszy św. rozpocznie się Uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
 • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek w miesiącu. Możliwość spowiedzi od 15.00 do 17.45. oraz 30 minut przed każdą Mszą św. w dni powszednie.
 • W czwartek różaniec o 16.30 poprowadzą rodzice z Róż Różańcowych modlących się za swoje dzieci.
 • W piątek 7 października chcemy otoczyć modlitwą różańcową nasze rodziny i całą naszą parafię. Po Mszy św. o godz. 7.00 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i przez cały dzień rodziny i osoby indywidualne będą odmawiały Różaniec. Różaniec popłynie przez cały dzień do godz. 21.00. W zakrystii jest lista na którą można się zapisywać na konkretną godzinę, by razem ze swoją rodziną odmówić różaniec. Jest to nasza odpowiedź na wielkie zło, które próbuje odebrać nam godność dzieci Bożych.
 • OSP Polanka informuje: 03.10.2022 (poniedziałek) o godzinie 18.00 w strażnicy (na górnej sali) odbędzie się szkolenie z obsługi zamontowanego na strażnicy AED (Defibrylatora), służącego do reanimacji w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.