OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.09.2022 r.

• Dzisiaj o 15.30 przed Najświętszym Sakramentem zaśpiewamy Koronkę Uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów.
  • Jutro, w poniedziałek 19 września, o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego ks. Zbigniewa Biskupa, byłego proboszcza w 2 rocznicę śmierci.
  • Jutro, w poniedziałek 19 września o godz. 19.00 będzie spotkanie Kręgu Biblijnego. Czytamy Księgę Apokalipsy. Zapraszam wszystkich chętnych.
  • W środę o 17.30 Różaniec, a o 18.00 Msza o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które mamy w sercu zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W piątek adoracja od 16.00 do 18.00. O 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o pokój w naszych sercach.
  • W najbliższą sobotę, 24 września pielgrzymka dziękczynna za poświęcenie naszej świątyni do Sanktuarium Pani Myślenickiej. O godz. 15.00 odprawimy Msze św. w kaplicy Matki Bożej Myślenickiej i ofiarujemy się pod Jej opiekę. Kto może i czuje się na siłach zapraszam na pielgrzymkę pieszą. Wychodzimy z przed kościoła w Polance o godz. 13.45. Kto nie da rady zapraszam, aby dojechał samochodem. Powrót z Myślenic na własną rękę.
  • W sobotę 24 września po Mszy św. o godz. 18.00 będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwo polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki przy wejściu do kościoła.
  • Dzisiaj trzecia niedziela w miesiącu. Składka w całości przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.
  • W zeszłą niedzielę Szkoła Podstawowa w Polance zebrała do puszek na stypendia dla uczniów 2152,83 zł. W imieniu dyrekcji i uczniów bardzo dziękuję.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.