OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.09.2022 r.

  • Dzisiaj przed kościołem przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Polance zbierają do puszek fundusze na stypendium dla uczniów zdolnych pochodzących z naszej parafii. Fundacja św. Mikołaja, która sponsoruje stypendia podwoi sumę, którą zbierzemy. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie.
  • Dzisiaj o 15.30 przed Najświętszym Sakramentem zaśpiewamy Koronkę Uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów.
  • W piątek adoracja od 16.00 do 18.00. O 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, jako przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.
  • Zapraszam na pierwsze powakacyjne spotkanie dla Scholi – Pierwsze spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy chcieliby śpiewać: dzieci szkoły podstawowej, młodzież i dorosłych będzie w sobotę – 17.09.2022 r., godz. 18.45 w salce (wejście z tyłu domu parafialnego).. Mile widziane osoby grające na różnych instrumentach.
  • Zapraszam na pierwsze spotkanie wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów będzie w niedzielę 18 września o godz. 11.20 w kościele.
  • Zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII szkoły podstawowej na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę 18 września o godz. 11.20 w salce.
  • Już dzisiaj zapraszam wszystkich na pielgrzymkę dziękczynną za poświęcenie naszej świątyni do Sanktuarium Pani Myślenickiej. W sobotę 24 września, o godz. 15.00 odprawimy Msze św. w kaplicy Matki Bożej Myślenickiej i ofiarujemy się pod Jej opiekę. Kto może i czuje się na siłach pójdzie pieszo, kto nie da rady dojedzie sobie samochodem, albo autobusem. Pielgrzymka piesza wyjdzie z przed kościoła w Polance o godz. 13.45.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.