OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.09.2022 r.

 • Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych: dla mężczyzn o godz. 14.00; dla kobiet o godz. 14.45.
 • Dzisiaj o 15.30 przed Najświętszym Sakramentem zaśpiewamy Koronkę Uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów. Tak będzie we wszystkie niedziele września.
 • Spotkanie Rady Parafialnej będzie w poniedziałek 5 września, o godz. 19.00.
 • W środę 7 września kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O 17.45 będzie Nabożeństwo ku czci Przeczystego Serca św. Józefa, o godz. 18.00 będzie Msza św. z kazaniem, po Mszy św. rozpocznie się Uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
 • W czwartek Święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Na każdej Mszy będzie poświęcenie ziarna przeznaczonego do siewu.
 • W piątek adoracja od 16.00 do 18.00. O 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 18.00 Msza św. za zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
 • Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież do salki w domu parafialnego na spotkania formacyjno-zabawowe z bł. Carlo Acutisem. Spotkania dla dzieci z klas III, IV i V będą w czwartki, o godz. 16.00, a dla młodzieży z klas VI, VII i VIII w piątki, o godz. 16.00.
 • Zapraszamy na pierwsze spotkanie wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów będzie w niedzielę 18 września o godz. 11.20 w kościele.
 • Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy VIII szkoły podstawowej na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę 18 września o godz. 11.20 w salce.
 • Zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie dla Scholi – Pierwsze spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy chcieliby śpiewać: dzieci szkoły podstawowej, młodzież i dorosłych będzie w sobotę – 17.09.2022 r., godz. 18.45 w salce (wejście z tyłu domu parafialnego).. Mile widziane osoby grające na różnych instrumentach.
 • Za tydzień przed kościołem przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Polance będą zbierali do puszek fundusze na stypendium dla uczniów zdolnych pochodzących z mniej zamożnych rodzin z naszej parafii. Zbiórkę przeprowadzają wolontariusze ze szkoły Podstawowej w Polance wraz z Fundacją św. Mikołaja, która sponsoruje stypendia. Fundacja podwoi sumę, którą zbierzemy. Warto pomyśleć o przyszłości dzieci i młodzieży z naszej parafii. Jest inwestycja w naszą przyszłość. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.