OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.08.2022 r.

• Dzisiaj wspominamy św. Piusa X, papieża, którego relikwie znajdują się w naszym ołtarzu.
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w poniedziałek 22 sierpnia, o godz. 19.00.
  • W środę 24 sierpnia po Mszy św. o godz. 18.00 będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwo polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki przy wejściu do kościoła. Przypominam, że takie nabożeństwa są 24 dnia każdego miesiąca.
  • W piątek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. Podczas adoracji możliwość spowiedzi.
  • Na zakończenie adoracji w piątek, o godz. 17.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za naszą Ojczyznę i odnowimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.
  • W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.