OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.08.2022 r.

• Jutro, w poniedziałek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panna. Msze św.: 7.30, 10.30, 16.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół.
  • Jutro na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy dziękować Bogu za tegoroczne zbiory. Podczas tej Mszy św. dożynkowej będzie towarzyszyła nam orkiestra.
  • W środę o 17.30 Różaniec, a o 18.00 Msza o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. Podczas adoracji możliwość spowiedzi.
  • W piątek o 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia jako przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w poniedziałek 22 sierpnia, o godz. 19.00.
  • Program Odpustu w Kalwarii Zebrzydowskiej znajduje się w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.
  • Grupa pielgrzymów kalwaryjskich z Myślenic zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w Dróżkach kalwaryjskich, które odbędą się 19 i 20 sierpnia. zbiórka i wymarsz z dziedzińca sanktuarium o godzinie 5 rano.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.