OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.07.2022 r.

  • Dzisiaj jest trzecia niedziela miesiąca – składka przeznaczona jest na inwestycje.
  • W poniedziałek 18 lipca o godz. 19.00 w domu parafialnym będzie kolejny Krąg Biblijny. Czytamy i rozważamy Księgę Apokalipsy. Zapraszam wszystkich chętnych.
  • W najbliższą środę o godz. 17.30 będzie Różaniec, a o 18.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. Na zakończenie adoracji, o 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia o pokój na świecie.
  • W przyszłą niedzielę, 24 lipca, o 15.30 Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwo polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
  • Za tydzień w poniedziałek – 25 lipca po Mszy św. 18.00 poświęcenie pojazdów mechanicznych na parkingu przed kościołem.
  • W piątek 29 lipca na parkingu przed kościołem będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dochód ze sprzedaży tych śmieci elektronicznych będzie przeznaczony na Kościół na Wschodzie. Szczegóły podam za tydzień.
  • Siostry św. Jana Chrzciciela składają podziękowania wszystkim parafianom za dar pieniężny złożony na poczet budowy domu dziecka. Zebrano 9133 zł. Bóg zapłać.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.