OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.05.2022 r.

• Dzisiaj rozpoczynamy piąty tydzień Nowenny przed uroczystością poświęcenia naszej świątyni.
  • Nabożeństwa Majowe: dzisiaj o 15.30; w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczornej; w sobotę o godz. 19.00 przy figurze św. Józefa z Dzieciątkiem Jezus (naprzeciwko domu państwa Mitana).
  • We wtorek 24 maja po Mszy św. Nabożeństwo ku czci św. Jan Chrzciciela połączone z Nabożeństwem Majowym. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisać na kartce i wrzucić do skrzynki przy filarze pod chórem.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi.
  • Za tydzień Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • W zeszłą niedzielę na inwestycje w kościele zebraliśmy 6500 zł.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy, a przede wszystkim za świadectwo wiary.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg Wam błogosławi.