OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.05.2022 r.

 • Dzisiaj w naszej Parafii dzieci klas III przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin, aby wzrastały w atmosferze miłości do Boga i ludzi. Najbliższe dni, to Biały Tydzień, który jest przedłużeniem radości i modlitwą w intencji dzieci. Zapraszam codziennie na godz. 18.00.
 • Bardzo dziękuję Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pomoc w przygotowaniu dzieci i kościoła, a także za dar ołtarza – komplet obrusów.
 • Bardzo dziękuję Pani katechetce Edycie za przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej i przygotowanie całej dzisiejszej uroczystości.
 • Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci klas IV będą obchodzić rocznicę swojej Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci w piątek od 16.00 do 17.30.
 • Dzisiaj rozpoczynamy czwarty tydzień Nowenny przed uroczystością poświęcenia naszej świątyni. Codziennie po każdej Mszy odmawiamy Litanię do św. Jana Chrzciciela, prosząc o dobre przygotowanie całej parafii.
 • Nabożeństwa Majowe: dzisiaj o 15.30; w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczornej; w sobotę o godz. 19.00 przy figurze Matki Bożej Bolesnej obok drogi na Zawadę (naprzeciwko państwa Sądów).
 • Krąg Biblijny będzie w poniedziałek 16 maja, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Będziemy czytać i rozważać Księgę Apokalipsy.
 • W środę o godz. 17.30 będzie Różaniec o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych. Natomiast Msza św. w tych intencjach będzie w niedzielę o godz. 7.30.
 • W środę o 19.15 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
 • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi.
 • Dzisiaj trzecia Niedziela miesiąca składka w całości przeznaczona jest na inwestycje w kościele.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy, a przede wszystkim za świadectwo wiary.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg Wam błogosławi.