OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.05.2022 r.

  • Dzisiaj rozpoczynamy trzeci tydzień Nowenny przed uroczystością poświęcenia naszej świątyni. Codziennie po każdej Mszy odmawiamy Litanię do św. Jana Chrzciciela, prosząc o dobre przygotowanie całej parafii.
  • Nabożeństwa Majowe: dzisiaj o 15.30; od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, czyli ok. 18.30; w sobotę o godz. 19.00 przy kapliczce Matki Bożej z Lourdes zawieszonej na drzewie obok domu państwa Dziedziców (na rogu wsi od strony Jawornika). Zachęcam do codziennego gromadzenia się wieczorem przy kapliczkach i starym zwyczajem śpiewania Majówek.
  • W piątek Adoracja od 16.00 do 18.00. O 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o godz. 18.00 Msza św. w intencji Zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
  • W piątek Wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Fatimy. O godz. 18.30 Nabożeństwem Majowym przy figurze św. Rodziny przed kościołem rozpoczniemy Procesję Różańcową za Polskę. Z relikwiami św. Andrzeja Boboli pójdziemy wokół kościoła modląc się w intencji naszej Ojczyzny.
  • W sobotę dzień spowiedzi przed I Komunią św. Spowiedź rozpocznie się od 9.00. Najpierw spowiadają się dzieci, a potem rodzice, rodzeństwo i inni.
  • W niedzielę 15 maja I Komunia św. dla dzieci klas III o godz. 11.00. Bardzo proszę aby wszyscy, którzy nie są rodziną, czy gośćmi wybrali się na inną godzinę.
  • Dlatego w niedzielę 15 maja będzie dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
  • Za tydzień, 15 maja jest trzecia Niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona będzie na inwestycje w kościele.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy, a przede wszystkim za świadectwo wiary.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg Wam błogosławi.