OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.04.2022 r.

  • Rozpoczęliśmy Nowennę dziewięciu tygodni przed uroczystością poświęcenia naszej świątyni, która będzie miała miejsce w sobotę 25 czerwca, o godz. 16.00. Podczas nowenny po każdej Mszy św. w dni powszednie będziemy odmawiali Litanię do św. Jana Chrzciciela, a w niedzielnych kazaniach usłyszymy wyjaśnienia czym jest poświęcenie kościoła.
  • Dzisiaj, o godz. 15.30 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwo ku czci św. Jan Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisać na kartce i wrzucić do skrzynki przy filarze pod chórem.
  • Krąg Biblijny będzie w środę 27 kwietnia, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Nadal będziemy czytać i rozważać Księgę Hioba.
  • W sobotę 30 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 pierwsze Nabożeństwo Majowe z procesją eucharystyczną wokół kościoła.
  • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele będą przez cały maj w dni powszednie od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, czyli ok. 18.30, a w niedzielę o 15.30.
  • We wszystkie soboty maja będziemy gromadzić się na Nabożeństwa Majowe o godz. 19.00 przy kapliczkach. Najbliższe takie nabożeństwo będzie w sobotę 7 maja przy Grocie obok boiska sportowego, w której znajduje się figura Niepokalanego Serca NMP. 14 maja przy kapliczce Matki Bożej z Lourdes zawieszonej na drzewie obok domu państwa Dziedziców; 21 maja przy figurze Matki Bożej Bolesnej przy drodze na Zawadę naprzeciwko państwa Sądów, a 28 maja przy figurze św. Józefa z Dzieciątkiem Jezus naprzeciwko domu państwa Mitana.
  • Przez cały maj we wtorki i czwartki będą dodatkowe Msze św. o godz. 18.00.
  • W najbliższą sobotę 30 maja, o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej i Zespołu Charytatywnego. Bardzo serdecznie zapraszam.
  • W zeszłą niedzielę na inwestycje w kościele zebrano 7200 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.