OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.04.2022 r.

 • Dzisiaj trzecie niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.
 • Bardzo dziękuję wszystkim za liczny udział w Triduum Paschalnym, Dziękuję za pomoc przy robieniu „Ciemnicy” i „Grobu”, Służbie Liturgicznej, Scholi młodzieżowej, strażakom, którzy pełnili wartę przy „Grobie”, tym, którzy na procesji nieśli baldachim panu organiście i panu kościelnemu.
 • Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą o 7.30, 9.00, 10.30, 16.00.
 • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas VII zapraszam na spotkanie w środę po świętach 20 kwietnia, o godz. 16.30 w salce.
 • W środę o godz. 17.30 będzie Różaniec, a o 87.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
 • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi.
 • W niedzielę 24 kwietnia uroczystość Bożego Miłosierdzia. Msze św. o 7.30, 10.30, 16.00.
 • Nowenna do Bożego Miłosierdzia według planu na plakatach.
 • W niedzielę 24 kwietnia rozpoczynamy Nowennę dziewięciu tygodni przed uroczystością poświęcenia naszej świątyni. Podczas nowenny po każdej Mszy św. będziemy odmawiali Litanię do św. Jana Chrzciciela, a w niedzielnych kazaniach usłyszymy wyjaśnienia czym jest poświęcenie kościoła, czyli dawna konsekracja.
 • W niedzielę 24 kwietnia, o godz. 15.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwo ku czci św. Jan Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisać na kartce i wrzucić do skrzynki przy filarze pod chórem.
 • Krąg Biblijny będzie w środę 27 kwietnia, o godz. 19.00 w domu parafialnym. Nadal będziemy czytać i rozważać Księgę Hioba.
 • Życzę wszystkich dobrego tygodnia. Niech Chrystus Zmartwychwstały nam błogosławi.