OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.04.2022 r.

• W naszej parafii trwają rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Tomasz Bochnak, wikariusz parafii Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej. Proszę wszystkich o modlitwę do Ducha Świętego w intencji rekolekcjonisty i wszystkich parafian – o błogosławione owoce rekolekcji.
  • Przy wyjściu z kościoła są do zabrania ulotki z programem rekolekcji i Wielkiego Tygodnia.
  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet o 14.30.
  • We wtorek na wszystkich Mszach św. będzie zbierana składka na potrzeby rekolekcji.
  • Odwiedziny chorych będą we wtorek 5 kwietnia od godz. 11.00. Bardzo proszę zapisywać chorych na listę w zakrystii.
  • W środę na Mszy św. o 16.00 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
  • Na zakończenie rekolekcji w środę 6 kwietnia od godz. 19.00 będzie Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie i indywidualne błogosławieństwo eucharystyczne.
  • Do najbliższego piątku we wszystkich czterech sklepach w Polance, a także w kościele są wystawione kosze na żywność dla osób potrzebujących i samotnych z naszej parafii.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00. W tym czasie możliwość spowiedzi.
  • W piątek o 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o 18.00 Msza św. w intencji zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach Rocznych.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Niech Bóg wszystkim błogosławi.
  • Życzę wszystkim dobrego tygodnia i zapraszam na rekolekcje.