OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.03.2022 r.

 • Dzisiejsza składka w całości przeznaczona na inwestycje w naszym kościele. Bóg zapłać.
 • Droga Krzyżowa będzie dzisiaj o 11.15, a Gorzkie Żale o 15.00
 • Od jutra aż do 8 kwietnie (tj. piątek przed Niedzielą Palmową) we wszystkich czterech sklepach w Polance będą wystawione kosze na żywność dla osób potrzebujących i samotnych. Pamiętajmy o jałmużnie wielkopostnej.
 • W poniedziałek 21 marca, o godz. 18.00 w domu parafialnym będzie kolejny Krąg Biblijny. Będziemy rozważać Księgę Hioba.
 • W czwartek 24 marca będzie dodatkowa Msza św. o godz. 17.00, a po Mszy św. będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
 • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do !7.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi.
 • W piątek Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o 7.30, 10.30 i 17.00. Na każdej Mszy św. będzie możliwość rozpoczęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Duchowa adopcja jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Deklaracje do zabrania z parapetu przy wyjściu.
 • W piątek na Mszy św., o godz. 17.00 w jedności z papieżem Franciszkiem, wzniesiemy modlitwę do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
 • W piątek o godz. 17.45 będzie Multimedialna Droga Krzyżowa. Podczas nabożeństwa będzie nam towarzyszyły: muzyka, obraz i rozważania.
 • Przy wyjściu są do zabrania ulotki z programem rekolekcji i Wielkiego Tygodnia. Rekolekcje od 3 kwietnia poprowadzi ks. Tomasz Bochnak.
 • Zapraszam na spotkanie Radę Parafialną w sobotę 2 kwietnia, o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.