OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.02.2022 r.

  • W środę o godz. 16.30 będzie Różaniec, a o 17.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • Zapraszam na kolejny Krąg Biblijny w poniedziałek 21 marca, o godz. 18.00 w domu parafialnym. Będziemy rozważać Księgę Hioba.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do !7.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi.
  • W sobotę uroczystość św. Józefa. Msze św. o 7.00 i 17.00. Po Mszy św. wieczornej o 17.30 będzie nabożeństwo ku czci św. Józefa.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona będzie na inwestycje w kościele.
  • APEL OSP Polanka – Prosimy aby nie przywozić na własną rękę darów dla uchodźców z Ukrainy. Do koordynacji wszelkiej pomocy dla uchodźców na terenie Polski została wyznaczona Straż Pożarna, także OSP Polanka. Na dzień dzisiejszy osoby z Ukrainy przebywające w Polance mają zapewnione wszystko, co im potrzeba. Jedynie, czego im brakuje, to jest spokój i wytchnienie, by odnaleźć się w nowej trudnej sytuacji. Ponadto potrzebna jest szczególna ostrożność by ustrzec się przed jakąkolwiek prowokacją, które coraz częściej mają miejsce w różnych rejonach Polski. W trosce o bezpieczeństwo osoby przebywające na strażnicy zostały poinformowane, żeby nie otwierać nikomu drzwi i nie przyjmować od nikogo żadnych rzeczy. Każdą pomoc dla uchodźców, która nadal jest potrzebna i o którą wciąż prosimy należy kierować tylko i wyłącznie przez naczelnika, pana Krzysztofa Dróżdża pod numerem tel. 512-109-671. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc i wsparcie.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i świadectwo Waszej wiary.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.