OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.03.2022 r.

• Bardzo dziękuję wszystkim za bardzo liczny i piękny udział w 24h Męki Pańskiej.
  • Dzisiaj popołudniu będzie zmiana tajemnic różańcowych – dla mężczyzn o 14.00, dla kobiet o 14.30.
  • Drogi Krzyżowe w tym roku będą w piątki po Mszy św. wieczornej, a więc w marcu o 17.30, a w kwietniu o 18.30 oraz w niedziele o 11.15.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00.
  • Za odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablocie.
  • W piątek będzie Adoracja od 15.00 do 17.00.
  • W piątek o 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o godz. 17.00 Msza św. będzie w intencji Zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
  • W sobotę 12 marca, od godz. 9.00 będzie możliwość odwiedzin chorych. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii.
  • Na parapecie okiennym przy wyjściu z kościoła są do nabycia baranki wielkanocne. Dobrowolne ofiary za baranki proszę wrzucać do skarbonki z napisem „Caritas”.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, szczególnie złożone w Środę Popielcową, jako pomoc dla uchodźców z Ukrainy.