OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.02.2022 r.

  • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona jest na inwestycje w kościele.
  • Dzisiaj i w niedzielę za tydzień w naszym kościele jest Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Najświętszy Sakrament będzie wystawiony po każdej Mszy św. do rozpoczęcia następnej, aż do godz. 18.00.
  • W poniedziałek 21 lutego, o godz. 18.00 w domu parafialnym będzie kolejny Krąg Biblijny. Będziemy rozważać Księgę Ozeasza.
  • W czwartek 24 lutego będzie dodatkowa Msza św. o godz. 17.00, a po Mszy św. będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do !7.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi.
  • Zapraszam na pierwsze spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania uczniów klas VII. Spotkanie organizacyjne będzie w niedzielę 27 lutego o godz. 11.15 w salce.
  • 4 marca w naszym kościele rozpocznie się Nabożeństwo 24 Godziny Męki Pańskiej według pism Służebnicy Bożej Luizy Piccarrety. W kolejnych godzinach będziemy słuchać rozważań i medytować godziny Męki Pańskiej. W zakrystii jest lista na której można się zapisać na jedną z tych godzin.
  • W minionym tygodniu wiatr wyrządził szkody w kilku domach naszej parafii. Nie możemy nikogo zostawić bez naszej pomocy. Dlatego w niedzielę, 20 lutego, od godz. 13.00 przedstawiciele wszystkich podmiotów, które działają na terenie Polanki przejdą po domach zbierając ofiary do puszek. Z góry dziękuję wszystkich za zrozumienie i za otwarte i ofiarne serca.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i świadectwo Waszej wiary.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.