OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.02.2022 r.

 • Dzisiaj i w dwie następne niedziele będzie Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Nabożeństwo to ma charakter pokutny i ekspiacyjny. Jest wynagrodzeniem Bogu za grzechy nasze i całego świata. Najświętszy Sakrament będzie wystawiony po każdej Mszy św. do rozpoczęcia następnej, aż do godz. 18.00.
 • W środę o godz. 16.30 będzie Różaniec, a o 17.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
 • W środę i czwartek 16 i 17 lutego w Sanktuarium Matki Bożej w Myślenicach odbędzie się peregrynacja Ikony Świętej Rodziny. Szczegóły na plakacie.
 • Zapraszam na pierwsze spotkanie wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów będzie w niedzielę 20 lutego o godz. 11.15 w salce.
 • Zapraszam na kolejny Krąg Biblijny w poniedziałek 21 lutego, o godz. 18.00 w domu parafialnym. Będziemy rozważać Księgę Ozeasza.
 • Zapraszam na pierwsze spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania uczniów klas VII. Spotkanie organizacyjne będzie w niedzielę 27 lutego o godz. 11.15 w salce.
 • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do !7.00. W tym czasie także możliwość spowiedzi.
 • Poświęcenie Drogi Krzyżowej będzie w pierwszy piątek Wielkiego Postu – 4 marca na Mszy św. o godz. 17.00. Zaraz po Mszy św. rozpoczniemy Nabożeństwo 24 Godziny Męki Pańskiej według pism Służebnicy Bożej Luizy Piccarrety. Przez całą dobę będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. W kolejnych godzinach będziemy słuchać rozważań i medytować nad nimi. Rozważania te są owocem mistycznego zjednoczenia Luizy Piccarrety od Ostatniej Wieczerzy do złożenia w Grobie. W zakrystii jest lista na której można się zapisać na którąś z tych 24 godzin Męki.
 • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona będzie na inwestycje w kościele.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i świadectwo Waszej wiary.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.