OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.02.2022 r.

 • Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca.
 • Dzisiaj po każdej Mszy św. jest Adoracja Najświętszego.
 • Dzisiaj jest zmiana tajemnic różańcowych
  – dla mężczyzn o 14.00,
  – dla kobiet o 14.45.
 • W piątek będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.55.
 • W piątek o 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o 17.00 Msza św. będą w intencji zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach Rocznych.
 • Od przyszłej niedzieli, przez 3 kolejne niedziele będzie Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Nabożeństwo to ma charakter pokutny i ekspiacyjny. Jest wynagrodzeniem Bogu za grzechy nasze i całego świata. Najświętszy Sakrament będzie wystawiony po każdej Mszy św. do rozpoczęcia następnej, aż do godz. 18.00.
 • Zapraszam na pierwsze spotkanie wszystkich chłopców od klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów będzie w niedzielę 20 lutego o godz. 11.15 w salce.
 • Zapraszam na pierwsze spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania uczniów klas VII. Spotkanie organizacyjne będzie w niedzielę 27 lutego o godz. 11.15 w salce.
 • W naszym kościele została powieszona Droga Krzyżowa. Bardzo dziękuję sponsorom za ufundowanie tych płaskorzeźb wykonanych z drewna lipowego. Podobnie jak Ostatnią Wieczerze w ołtarzu, jak i Dobrego Pasterza w ambonce wykonał je pan Zygmunt Patyński, rzeźbiarz ze Skawinek.
 • Poświęcenie Drogi Krzyżowej będzie w pierwszy piątek Wielkiego Postu – 4 marca. Poświęceniem stacji Drogi Krzyżowej rozpoczniemy Nabożeństwo 24 Godziny Męki Pańskiej według pism Służebnicy Bożej Luizy Piccarrety. Szczegóły podam za tydzień.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i świadectwo Waszej wiary.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.