OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.01.2022 r

 • W poniedziałek, 31 stycznia o 16.30 Różaniec rodziców modlących się za swoje dzieci.
 • W środę, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – w naszej polskiej tradycji także Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele: 7.30, 10.30 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.
 • W środę 2 lutego kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Uwielbienie rozpoczyna się Mszą św. z kazaniem, potem jest nabożeństwo do przeczystego Serca św. Józefa i ok. 17.40 rozpocznie się uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
 • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez te trzy dni od 15.00 do 17.00. W tym czasie możliwość spowiedzi. W pozostałe dni spowiedź 30 minut przed każdą Mszą św.
 • W czwartek wspomnienie św. Błażeja – patrona osób, które muszą dbać o swoje gardło i struny głosowe. Na Mszach o 7.00 i 17.00 poświęcenie jabłek oraz specjalne błogosławieństwo świecami gardła i języka.
 • W sobotę wspominamy św. Agatę. Na Mszach św. o 7.00 i 17.00 poświęcenie chleba, wody i soli, które mają chronić nas w razie klęsk żywiołowych – zwłaszcza pożarów i burz..
 • Przypominam, że woda święcona jest cały czas dostępna przy wejściu na chór. Korzystajmy często z wody święconej: żegnając się nią, kropiąc dom i obejście domu.
 • W sobotę od godz. 9.00 możliwość odwiedzin chorych. Proszę zapisywać chorych na listę w zakrystii.
 • W sobotę od 16.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca, jako wynagrodzenie za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Najpierw jedna część Różańca, a potem 15-minutowa Medytacja.
 • Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcenie świec i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy krótkie spotkanie dla rodziców.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i świadectwo Waszej wiary.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.