OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.01.2022 r.

• W zeszłą niedzielę Rada Parafialna zebrała na sprzątanie i kwiaty do kościoła 23137 zł. Bardzo dziękuję wszystkim za życzliwość i ofiarność.
  • W poniedziałek, 24 stycznia po Mszy św. wieczornej będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.55.
  • W środę 2 lutego kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Uwielbienie rozpocznie się Mszą św. z kazaniem, potem będzie nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa i ok. 17.40 uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.