OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.01.2022 r.

  • Dzisiaj jest trzecia niedzielą miesiąca. Rada Parafialna dzisiaj przejdzie po domach zbierając do puszek ofiary na sprzątanie i kwiaty do kościoła. Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, życzliwość i ofiarność.
  • Dziękuję wszystkim, którzy otworzyli drzwi swoich domów podczas kolędy, prosząc o Boże błogosławieństwo w nowym roku. Dziękuję za życzliwe przyjęcie, serdeczne spotkania, za wszelkie dobro i ofiary. Niech bóg błogosławi i strzeże waszych domów.
  • W poniedziałek 17 stycznia, o godz. 18.00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Będziemy czytać i rozważać Księgę Tobiasza ze Starego Testamentu. Zapraszam wszystkich chętnych.
  • W środę o godz. 16.30 Różaniec, a o 17.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin, a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 dp 17.00
  • W zeszłą niedzielę podczas wspólnego kolędowania zebrano do puszek na leczenie poszkodowanego w wypadku dziewiętnastoletniego Jakuba Starzaka 3131 zł. Bóg zapłać. Pieniądze zostały przekazane.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.