OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.01.2022 r.

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj także jest zmiana tajemnic różańcowych – dla mężczyzn o godz. 14.00; dla kobiet o godz. 14.45.
  • Trwa wizyta duszpasterska dla tych, którzy sobie tego życzą. Jeżeli ktoś ma obawy, albo ktoś w domu ma jakiekolwiek dolegliwości niech nie przyjmuje. Plan Kolędy jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  • W środę 5 stycznia kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Uwielbienie rozpoczyna si Mszą św. z kazaniem, potem jest nabożeństwo do przeczystego Serca św. Józefa i ok. 17.40 rozpocznie się uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
  • W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o 7.30, 9.00, 10.30, 16.00. Przy wejściu do kościoła będzie wystawiona w koszyku kreda i kadzidło. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła.
  • W uroczystość Trzech Króli na Mszy o 10.30 będziemy gościli Orkiestrę z Bęczarki – Krzywaczki.
  • Najbliższy piątek, to pierwszy piątek miesiąca. Od 15.00 do 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym czasie możliwość spowiedzi. O 16.45 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Od przyszłej niedzieli wracamy do starego porządku Mszy św. w niedzielę i święta: 7.30, 10.30, 16.00.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 będzie Wspólne kolędowanie przy żłóbku, tak zwana adoracja złóbka, które poprowadzi Schola Parafialna. Po kolędowaniu młodzież będzie zbierała ofiarę do puszki na leczenie poszkodowanego w wypadku dziewiętnastoletniego Jakuba Starzaka.
  • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.