OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.12.2020 r.

 • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na inwestycje w kościele. Bóg zapłać.
 • W poniedziałek o godz. 18.00 w domu parafialnym kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego Bardzo serdecznie zapraszam.
 • Spowiedź adwentowa w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i czwartek – od 15.00 do 16.55, we wtorek od 18.00 do 19.00. W poniedziałek będzie dodatkowo trzech spowiedników.
 • W środę od 9.00 odwiedziny chorych. Proszę zapisywać chorych na listę w zakrystii.
 • W piątek 24 grudnia ostatnie Roraty, o godz. 7.00.
 • W piątek po Roratach Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
 • Wieczorem wszyscy zasiądziemy do stołu wigilijnego. Pamiętajmy o tradycyjnej Wieczerzy Wigilijnej z modlitwą, czytaniem fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Pańskim, łamaniu opłatkiem i wspólnym kolędowaniu.
 • O północy z 24 na 25 grudnia Msza św. zwana Pasterką.
 • W Boże Narodzenie, drugi dzień świąt, Nowy Rok, Niedzielę po Nowym Roku i w Trzech Króli będzie dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
 • Bardzo dziękuję wszystkich, którzy podzielili się produktami spożywczymi z potrzebującymi i samotnymi. Dziękuję właścicielom wszystkich czterech sklepów w Polance za umożliwienie zbiórki żywności. Dziękuję paniom z Zespołu Charytatywnego, za zrobienie i dostarczenie paczek świątecznych. Zrobiono i dostarczono 26 paczek.
 • Pan organista roznosi poświęcone opłatki. Można także podejść do pana organisty po każdej niedzielnej Mszy. Msza św. od pana organisty za wszystkich parafian w podziękowaniu za serdeczne przyjęcie będzie odprawiona w niedzielę 9 stycznia, o godz. 16.00.
 • Rodzice Szkoły Podstawowej dzisiaj sprzedają przed kościołem stroiki świąteczne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby szkoły.
 • Po świętach rozpocznie się wizyta duszpasterska – oczywiście dla tych, którzy sobie tego życzą. Jeżeli ktoś ma obawy, albo ktoś w domu ma jakiekolwiek dolegliwości niech nie przyjmuje. Plan Kolędy jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.