OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.11.2020 r.

 • Dzisiaj po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu – Litania do NSPJ i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego NSPJ.
 • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele. Bóg zapłać.
 • Odpowiadając na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o pomoc migrantom ofiary można składać do puszki Caritas przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać.
 • Dzisiaj o 15.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
 • Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie opłatków. Od najbliższego tygodnia pan organista będzie roznosił poświęcone opłatki na stół wigilijny, składając przy tej okazji świąteczne życzenia. Można także podejść do pana organisty po każdej niedzielnej Mszy. Serdecznie dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość.
 • W środę, 24 listopada po Mszy św. wieczornej będzie Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela. Podczas nabożeństwa polecimy Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona intencje, które można zapisywać na kartce i wrzucać do skrzynki obok drzwi przy wejściu do kościoła.
 • W Piątek Adoracja od 15.00 do 17.00.
 • W piątek o 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych poleconych Bogu w Wypominkach.
 • W najbliższą sobotę, o godz. 12.30 kolejne spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
 • W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Roraty w naszym kościele będą w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Już dzisiaj zachęcam do przygotowania lampionów.
 • W środę 1 grudnia będzie kolejne Uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 17.00 będzie Msza św. z kazaniem, po Mszy św. Nabożeństwo ku czci Przeczystego Serca św. Józefa i ok. 17.40 rozpocznie się Uwielbienie, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
 • Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.