OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.08.2021 r.

• W piątek od 16.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie możliwość spowiedzi.
  • W sobotę 14 sierpnia od godz. 9.00 możliwość odwiedzin chorych. Proszę zapisywać chorych w zakrystii.
  • W sobotę o 17.45 Nowenna przed uroczystością beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.
  • Msza św. Dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie 29 sierpnia, to jest w ostatnią Niedzielę sierpnia, a zarazem we wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Msza św. Dożynkowa będzie o godz. 10.30.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.