OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.06.2021 r.

  • W imieniu swoim i rodziców Emilki dziękuję za ofiary na rehabilitacje złożone do puszek w zeszłą niedzielę. Zebrano 4504 zł. Bóg zapłać.
  • Dzisiaj rozpoczynamy Nowennę Tygodni przed uroczystością beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie miała miejsce 11 września bieżącego roku.. Codziennie podczas Mszy św. będziemy przypominali sobie krótkie cytaty Wyszyńskiego, a przez 9 kolejnych sobót 15 minut przed wieczorną Mszą św. wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy jedną tajemnicę Różańca dziękując Bogu za wielką posługę Prymasa Tysiąclecie wobec Narodu Polskiego.
  • W Piątek Adoracja od 16.00 do 18.00.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na inwestycje w naszym kościele. Mamy do zapłacenia rachunki za czyszczenie i impregnowanie posadzki, a także za płaskorzeźby do ołtarza i ambonki, które w tym tygodniu będą zamontowane.
  • 5 sierpnia z Myślenic wyrusza Grupa 41 Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę. Zapisy w od 25 lipca. Szczegóły na stronie internetowej Sanktuarium.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary i za wszelką pomoc. Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.