OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.06.2021 r.

• Bardzo dziękuję mężczyznom, którzy przez cały tydzień nosili baldachim i krzyż podczas procesji Eucharystycznych. Dziękuję dzieciom, który sypały kwiaty.
  • Msze św. w tygodniu według zwykłego porządku: poniedziałek, środa, piątek o 18.00, wtorek, czwartek, sobota o 7.00. W sobotę o 18.00 Msza św. z niedzieli.
  • Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po każdej Mszy św., a w niedziele o 15.30.
  • W najbliższą środę o godz. 17.30 Różaniec, a o 18.00 Msza św. – o trwałość małżeństw i świętość rodzin a także we wszystkich intencjach, które polecamy Najświętszemu Sercu Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Przeczystego Serca Św. Józefa szczególnie zapalając świece przy świecznikach wotywnych.
  • W Piątek Adoracja od 16.00 do 18.00.
  • Odpust parafialny będzie w niedzielę 27 czerwca. Główna suma odpustowa, o godz. 10.30. Od czwartku 24 czerwca rozpoczniemy Modlitewne przygotowanie do odpustu. Szczegóły na plakacie.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka w całości przeznaczona na remont kościoła. W tym tygodniu kończymy malowanie i rozpoczynamy czyszczenie posadzki i budowanie marmurowego ołtarza i ambonki.
  • Bardzo dziękuję wszystkich, którzy pomagali przy wynoszeniu ławek z kościoła i tym, którzy czyścili krokwie i belki. Bóg zapłać.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność. Życzę dobrego tygodnia. Niech Bóg wszystkim błogosławi.